SKU: B08LC21RPS
Dostępność: W magazynie
173,94zł 236,36zł

Dostępne opcje

XIDISO Męskie buty do biegania oddychające buty sportowe lekkie buty do biegania wygodne buty do fitnessu do noszenia na co dzień - B08LC21RPS

  • Męskie buty do biegania XIDISO zapewniają elastyczne wsparcie, którego potrzebujesz do treningu – dzięki materiałowi wierzchniemu przypominającemu skarpetkę i innowacyjnej podeszwie zewnętrznej, którą można rozciągać i zginać. Rozpocznij od biegania lub spacerowania.

  • Stabilny: Wzór podeszwy rozciąga się we wszystkich kierunkach i odciąga się, aby równomiernie rozprowadzić nacisk i poprawić elastyczność i stabilność. Gumowa powłoka z boku buta zapewnia jeszcze większą stabilność i przyczepność

  • Dopasowanie podobne do skarpet: niemal bezszwowo tkany materiał wierzchni zapewnia niewiarygodnie dobre dopasowanie do skarpet z celowanymi obszarami zapewniającymi przepuszczalność powietrza, elastyczność i wsparcie.

  • Dynamiczne zamknięcie jest bardzo mocne, a zewnętrzna część z tworzywa sztucznego otacza ludzką stopę, wspiera siłę, luzuje i wzmacnia naturalne ruchy stopy.