SKU: B08TX3XK3M
Dostępność: W magazynie
98,08zł 164,36zł

Dostępne opcje

U A Luźne dopasowanie męskie spodnie do biegania tkanina siatkowa oddychające siłownia joga spodnie odzież sportowa trening - B08TX3XK3M

  • Spodnie te są wykonane z naszej starannej i skrupulatnej obróbki i zawierają modne i popularne elementy. Połączenie trójwymiarowego cięcia i tradycyjnego rzemiosła ręcznego tworzy ciasną i prostą linię szwów, która zapewnia wysoką jakość spodni.

  • Używamy miękkich tkanin, które są gładkie, miękkie, nie odkształcają się i nie mają ograniczeń, są zdrowe i pochłaniające pot. Miękka tekstura i doskonałe wykonanie. Mam nadzieję, że otrzymasz swój ulubiony

  • Trójwymiarowe kieszenie boczne mają poczucie mody i nie są zbyt szorstkie. Praktyczne tylne kieszenie są wyposażone w tylne kieszenie, które są bardziej praktyczne. Wzornictwo paska jest wygodne i praktyczne.

  • Po wielu dopasowaniach i stałych wersjach i ulepszeniach, para spodni zaprojektowanych z myślą o luźnych i wygodnych dopasowaniach do wszystkich Twoich potrzeb. Może nie być tak przyciągający, ale jest wystarczająco wszechstronny, aby dopasować się do każdego produktu.

  • Łatwe czyszczenie: pranie ręczne w razie potrzeby. Moczyć w ciepłej wodzie z łagodnym mydłem, aby był tak czysty jak nowy! Zdobądź natychmiastowo swoje ulubione i najbardziej trwałe ubrania!