SKU: B08L941MXF
Dostępność: W magazynie
88,23zł 158,88zł

Dostępne opcje

TopTie męska podziemna warstwa spodnia koszulka odzieżowa sportowa koszulka podkoszulek - B08L941MXF

  • Proszę sprawdzić informacje o rozmiarze w opisie lub na zdjęciu, a nie "Tabela rozmiarów", aby wybrać odpowiedni rozmiar. Czy lubisz ciasne dopasowanie? O jeden rozmiar mniejszy niż zwykle. Chcesz luźnego dopasowania? Pasuje do rozmiaru o jeden większego. Jeśli nie wiesz, co wybrać rozmiar, zmierz aktualną wysokość i wagę, aby się z nami skontaktować.

  • 90% poliester, 10% elastan. Szybkoschnąca, oddychająca tkanina funkcyjna. Rozciągliwa konstrukcja w 4 kierunkach lepiej się porusza. Płaskie szwy zabezpieczające przed otarciami.

  • Funkcja: Jego ciasne dopasowanie zapewnia ukierunkowaną kompresję kluczowych grup mięśni, zwiększając siłę i wytrzymałość oraz pomaga zwiększyć budowę ciała i pełny zakres ruchu oraz odciąga pot i szybko wysycha.

  • Technologia wydajności: Został zaprojektowany z systemem transportu wilgoci, aby zapewnić regulację temperatury rdzenia i regulować temperaturę ciała.

  • Zaprojektowany na wszystkie pory roku (trening, baseball, koszykówka, piłka nożna, futbol amerykański, przysiad, trening siłowy, cykl, joga, rashguard, narciarstwo, snowboard, wszystkie sporty pogodowe).