SKU: B09NNR8ZNH
Dostępność: W magazynie
209,98zł 262,32zł

Dostępne opcje

OUDEING Bokserki męskie bielizna męska w dużym rozmiarze 5 opakowań bawełniane oddychające bokserki bokserki dla mężczyzn E 2XL - B09NNR8ZNH

  • OUDEING bielizna męska wykonana w 95% z bawełny 5% spandeksu, krocz: 100% bawełna. Miękki, wygodny, oddychający i trwały

  • Wygodna tkanina z bawełny i doskonała jakość wykonania - miękka, oddychająca tkanina bawełniana. Dobrze pasuje i wygodnie trzyma się każdego miejsca na miejscu. Majtki nie wkopują się w skórę ani nie rozciągają się. Szwy są gładkie i nie drażnią. Prawdziwie przyjazny dla skóry.

  • Mocne pokrycie tkaniny - miękki rozciągliwy materiał dwuwarstwowy pokryty talią znajduje się pod pępkiem. Nie zwija się ani nie uciska. Oferuje lekkie podparcie brzucha z przyjemnymi uspokajającymi uczuciami.

  • Rozmiar referencyjny: Kod XL jest odpowiedni dla osób o wadze 55-65 kg. Kod 2XL jest odpowiedni dla osób o wadze 65-75 kg. Kod 3XL jest odpowiedni dla osób o wadze 75-85 kg. Kod 4XL jest odpowiedni dla osób o wadze 85-95 kg. Kod 5XL jest odpowiedni dla osób o wadze 95-105 kg.

  • Wskazówki dotyczące prania: Prać w zimnej wodzie, aby uzyskać dłuższą wydajność. (maks. 30°C). Prać ręcznie lub w pralce w worku na pranie. Suszenie w niskiej temperaturze.