SKU: B09YD46MDF
Dostępność: W magazynie
111,66zł 156,12zł

Dostępne opcje

Oddychające trampki na co dzień Wiosna 2022 Damskie trampki Modne buty damskie Wsuwane buty do chodzenia,Negro-38 EU - B09YD46MDF

  • Pomaga kontrolować stabilizować i równoważyć formowalne ciepło stopy zapewniając indywidualne dopasowanie. Amortyzuje wstrząsy i zmniejsza tarcie poprawiając ogólny komfort stopy.

  • Antypoślizgową podeszwę EVA wykonaną z elastycznej gumy można dowolnie wyginać. Miękki i wygodny zapiętek ze spandexu pozwala na naturalny ruch stopy.

  • But sprawia że ​​chód jest bardziej spójny i utrzymuje się na nogach przez wiele godzin bez wysiłku i braku równowagi. Oferując skuteczną antypoślizgowość nasza ekskluzywna technologia antypoślizgowa zapewnia pewny chwyt stopy zapewniając przyczepność której potrzebujesz aby zachować bezpieczeństwo.

  • Wkładka z pianki memory z podwójną wyściółką typu poduszka jest bardzo miękka. A buty są łatwe do dopasowania. Wkładka z pianki memory ma dobrą elastyczność. Dodatkowo pomaga utrzymać stopy w chłodzie i wygodzie gdy jesteś w drodze. A buty są łatwe do dopasowania.

  • 2022 Wiosenne damskie trampki oddychające buty sportowe na co dzień mogą być używane na każdą okazję na zakupy na ulicę do pracy do biura do szkoły na wakacje i do innych zajęć wewnątrz/na zewnątrz. Pomaga kontrolować stabilizować i równoważyć stopę. Termoformowalny dla niestandardowego dopasowania. Amortyzuje wstrząsy i zmniejsza tarcie poprawiając ogólny komfort stopy.