SKU: B09XKQ53T4
Dostępność: W magazynie
88,68zł 158,20zł

Dostępne opcje

Męskie spodenki letnie jednolity kolor Patchwork Sport Krótkie spodnie bawełniane i lniane męskie szorty - B09XKQ53T4

  • Rozmiar: rozmiar opakowania jest inny, możesz wybrać odpowiedni rozmiar z tabeli rozmiarów, a nasz rozmiar to rozmiar azjatycki

  • Zastosowanie: plaża, na co dzień, do domu, na imprezę, do klubu, na wędrówki. Do noszenia, powołania, Bożego Narodzenia, daty, sportów, szkoły, pracy, na ulicę itp. wygląda świetnie z swetrami, ubraniami itp.

  • Funkcja: jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, trwałe do Twojego noszenia Super z topem i koszulkami itp. Możesz przygotować kilka innych par tych spodni, a przez całe lato będą bardzo wygodne. Idealny do codziennego użytku wewnątrz lub na zewnątrz, na wakacje, spędzanie wolnego czasu i mody.

  • Styl wzoru: męski letni kolor wytrzymały patchwork krótkie spodnie bawełniane i krótkie luźne lniane Może być noszony z luźnym topem, wygląd jest prosty i obfity, można to para spodni sam, stanie się centrum zainteresowania publiczności. W zimie każdy potrzebuje pary ciepłych spodni. Jest to jeden z najlepszych wyborów.

  • Materiał: jest wykonany z wygodnego poliestru, który jest wygodny i oddychający, wystarczająco wytrzymały do noszenia. Jest bardzo miękki, wygodny, rozciągliwy, lekki i dopasowany do skóry.