SKU: B09W2MZXJN
Dostępność: W magazynie
259,24zł 304,90zł

Dostępne opcje

Męskie bluzy z kapturem Męska bluza z kapturem bez rękawów Top T-shirt z kapturem Gilet Gym Running Jogging Fitness Casual Odzież sportowa - B09W2MZXJN

  • Tkanina z mieszanki bawełny: męska bluza z kapturem wykonana jest z wysokiej jakości materiału, lekka i przyjazna dla skóry, ta bluza z kapturem bez rękawów jest idealna w dowolnym miejscu.

  • Casual Active Style: krój z kapturem, męska bluza bez rękawów ze sznurkiem, męska bluza z kapturem, kieszeń kangurka z przodu, wzór w kratkę. Męskie bluzy z kapturem, niezależnie od tego, czy są przeznaczone do ćwiczeń, czy do codziennego życia, te sportowe bluzy z kapturem to świetny wybór. Świetne na każdą porę roku i można je nosić przez cały dzień do ćwiczeń lub wypoczynku.

  • Waga i kolor: ta męska bluza z kapturem bez rękawów do ćwiczeń o wadze 0,4 KG. Bluza z kapturem Mlunbrane. Cztery kolory do wyboru.

  • Okazje: bluza męska, koszulka z kapturem nadaje się na siłownię, spacer, bieganie, trening, kulturystykę, jogging i zajęcia na świeżym powietrzu. bluzy męskie to najlepszy wybór dla sportowców.

  • Pielęgnacja odzieży: bluza męska, bluzy bez rękawów dla mężczyzn, bluza z kapturem może być prana ręcznie lub maszynowo. Powiesić do wyschnięcia, nie wybielać, nie suszyć.