SKU: B08L7LKWK1
Dostępność: W magazynie
88,20zł 158,07zł

Dostępne opcje

Leif Nelson siłownia męska koszulka fitness Stringer LN-8283 - B08L7LKWK1

  • MOŻLIWOŚCI POŁĄCZONE: Męski T-shirt fitness z zawartością bawełny można łączyć w różnych stylach. Niezależnie od tego, czy uprawiasz sporty wytrzymałościowe czy wytrzymałościowe, koszulki fitness są bardzo popularne wśród mężczyzn uprawiających sport. Koszulka treningowa Leif Nelson przekonuje uderzającym wzornictwem i optymalnym komfortem noszenia naszych spodni sportowych. Czyste nadruki z neonowymi akcentami sprawiają, że nasze sportowe koszulki na mięśnie dla mężczyzn przyciągają wzrok.

  • LEIF NELSON: Jesteśmy producentem i produkujemy najwyższej klasy odzież męska i damska we wszystkich kolorach i rozmiarach. Niezależnie od tego, czy chodzi o koszule fitness, sportowe stringer, podkoszulki lub całe dresy

  • Optyczna pasa: Męska koszulka treningowa bez rękawów optymalnie dopasowuje się do ciała dzięki cięciu w talii. Przywiązujemy dużą wagę do wyraźnych linii i podkreślających figurę cięć bez większego Schnick Schnack, ponieważ sport stoi na pierwszym planie. Odkryj teraz koszulkę fitness Leif Nelson, która jest oddychająca i zapewnia optymalną swobodę ruchów podczas ćwiczeń.

  • Najwyższej jakości wykonanie: Stylowa męska koszulka fitness o świetnym i niezwykłym wzornictwie. Materiał koszulki męskiej jest wykonany z lekkich, ale wysokiej jakości tkanin i zapewnia przyjemne uczucie. Specjalny Stringer kulturystyczny doskonale wspiera Cię podczas treningu. Przewiewna i zapobiega przegrzaniu.

  • Dostawa: W zakres dostawy wchodzi 1 T-shirt dostępny w rozmiarach S, M, L, XL, XXL.