SKU: B08PP3CXK6
Dostępność: W magazynie
196,21zł 259,00zł

Dostępne opcje

LARNMERN Obuwie ochronne stalowe noski męskie damskie SRC antypoślizgowe buty robocze oddychające lekkie odblaski 36-47 - B08PP3CXK6

  • Buty stalowe zapobiegające kolizji: Stalowe noski Larnmern z europejskimi stalowymi nasadkami mogą wytrzymać uderzenia o wartości 200 J i zapobiegają uderzeniu stóp o duże i ciężkie upadki lub poruszające się przedmioty.

  • Odporne na przebicia stalowe podeszwy środkowe: Larnmern buty robocze z wkładką o grubości 2 mm i stalową podeszwą środkową do ochrony podeszwy 1100N, aby chronić stopy przed twardymi obrażeniami i zapewnić im bezpieczeństwo.

  • Komfort: Materiał wierzchni naszych butów ochronnych jest wykonany z lekkiej i oddychającej siatki, która utrzymuje stopy w chłodzie i suchości.

  • Paski odblaskowe: Paski odblaskowe zapewniają bezpieczniejsze środowisko pracy. W nocy może ostrzec osoby w Twoim otoczeniu.

  • LARNMERN Obuwie ochronne są szeroko rozpowszechnione: Ta seria butów ochronnych to idealny wybór do użytku wewnątrz i na zewnątrz i nadaje się dla osób pracujących w magazynach, sklepach, kuchniach, budynkach, na budowach, w fabrykach i domach, ogrodach i garażach/szopach. Można je nosić wszędzie tam, gdzie wymagana jest ochrona stóp.