SKU: B08PNHH181
Dostępność: W magazynie
206,92zł 245,13zł

Dostępne opcje

LARNMERN Obuwie ochronne męskie S1 SBP SRC buty robocze lekkie odblaskowe oddychające stalowe noski sneakersy - B08PNHH181

  • Buty stalowe zapobiegające kolizji: Stalowe noski Larnmern z europejskimi stalowymi nasadkami mogą wytrzymać uderzenia o wartości 200 J i zapobiegają uderzeniu stóp o duże i ciężkie upadki lub poruszające się przedmioty.

  • Antystatyczna: podeszwa jest wykonana z materiału PU, aby skutecznie odprowadzać energię statyczną. Środkowa warstwa podeszwy jest wyposażona w antystatyczny EVA, aby zmniejszyć nacisk na stopę i sprawić, że jest miękka i wygodna.

  • Komfort: Materiał wierzchni naszych butów ochronnych jest wykonany z lekkiej i oddychającej siatki, która utrzymuje stopy w chłodzie i suchości.

  • Paski odblaskowe: Paski odblaskowe zapewniają bezpieczniejsze środowisko pracy. W nocy może ostrzec osoby w Twoim otoczeniu.

  • LARNMERN Obuwie ochronne są szeroko rozpowszechnione: Ta seria butów ochronnych to idealny wybór do użytku wewnątrz i na zewnątrz i nadaje się dla osób pracujących w magazynach, sklepach, kuchniach, budynkach, na budowach, w fabrykach i domach, ogrodach i garażach/szopach. Można je nosić wszędzie tam, gdzie jest ochrona stóp.