SKU: B099F7QLYD
Dostępność: W magazynie
171,18zł 222,70zł

Dostępne opcje

Icebreaker Merino Bokserki szorty Meżczyzni Men's Anatomica Boxers Underwear - B099F7QLYD

  • Wąskie dopasowane spodnie bokserskie: Zbudowany z super miękkiej, rozciągliwej i bardzo trwałej mieszanki wełny merynosów, wyposażony w wsparcie i komfort, którego potrzebujesz zarówno na co dzień, jak i na weekendowe przygody.

  • Wełna dla mężczyzn: Z materiałem Corespun z nylonem i elastanem zapewniającym miękkość skóry. Płaski zamek wydaje się eliminować otarcia. 83% wełna z merynosów, 12% nylon, 5% elastan.

  • Warstwy wełny merino: Trzymaj się ciepło od stóp do głów w odzieży outdoorowej Icebreaker. Przechowywać w wełnianych rękawiczkach, rękawiczkach, rękawiczkach, biustonoszach, wełnianych warstwach podkładowych, takich jak topy, pod koszulami, legginsami, biustonoszami, bielizną i więcej.

  • Wełna i swobodna: Niezależnie od tego, czy jest to jazda na nartach, kemping, piesze wycieczki lub do codziennego noszenia, Icebreaker zapewnia ubrania dla mężczyzn, kobiet i dzieci - aby cała rodzina była pokryta kurtkami, czapkami, szalikami, swetrami, spodniami, legginsami, bielizną i innymi ubraniami wełnianymi.

  • Długotrwałość: Używamy 85% wełny merynosów i mniej syntetycznego materiału niż tradycyjne standardy zewnętrzne. Dzięki wielofunkcyjnemu i ponadczasowemu strojowi nasza naturalna alternatywa dla syntetyków wzmacnia relacje między ludźmi i naturą.