SKU: B091T5XY11
Dostępność: W magazynie
306,11zł 372,30zł

Dostępne opcje

GAOHONGMEI Męska kamizelka z wieloma kieszeniami na dwór sport odzież wierzchnia wędkarstwo kamizelka fotografia alpinizm topy kurtki khaki-XL - B091T5XY11

  • Wykonany w 100% z bawełny, mocny i trwały, zachowuje nowy wygląd po długim użytkowaniu. Bez rękawów, zapięcie na zamek błyskawiczny, konstrukcja z wieloma kieszeniami.

  • Lekka kamizelka użytkowa z wieloma kieszeniami w talii płaszcz kamizelka męska łatwa do zakładania i zdejmowania. Męska kamizelka turystyczna / kamizelka wędkarska z licznymi kieszeniami, ta kamizelka użytkowa zapewnia dużą pojemność do przechowywania.

  • Kamizelka wędkarska ma szeroki wybór klasyków. Możesz łatwo znaleźć jeden lub więcej dla siebie i twoich bliskich rodzin lub przyjaciół. Nie wahaj się, kup tę funkcjonalną kamizelkę jako przemyślany prezent dla każdego, kogo chcesz!

  • Odpowiednia sceneria: Bardzo nadaje się do wędkowania, polowania, biwakowania, fotografii na świeżym powietrzu, pływania łódką i wszelkich innych aktywności na świeżym powietrzu

  • Uwaga: Ze względu na różne specyfikacje rozmiarów nasz rozmiar odzieży może być nieco mniejszy. Przed złożeniem zamówienia należy sprawdzić szczegółowe dane w tabeli rozmiarów i wybrać odpowiedni rozmiar.