SKU: B09W2WQ4FP
Dostępność: W magazynie
131,45zł 169,27zł

Dostępne opcje

eiuEQIU Męskie szorty rekreacyjne krótkie spodnie z gumowym ściągaczem na lato do aktywności na świeżym powietrzu dla mężczyzn wysokiej jakości męskie spodenki sportowe dla chłopców krótkie spodnie do biegania i sportowe spodnie do biegania z kieszeniami - B09W2WQ4FP

  • Klasyczne, ponadczasowe, niemal wszechstronne męskie spodenki na lato, niezależnie od tego, czy chodzi o modę na wakacjach, południe lub modę w kawiarni.

  • Jakość: Szorty męskie posiadają przyjemną jakość materiału. Poliester z lekkim, stabilnym materiałem stretch zapewnia maksymalną swobodę ruchów i wytrzymałość.

  • Szorty męskie, idealne do codziennego użytku, na lato i do użytku na urlopie.

  • Krój i krój: Modne męskie spodnie sportowe krótkie z zamkiem błyskawicznym mają normalne dopasowanie. Męskie spodnie sportowe mają boczne kieszenie z zamkiem błyskawicznym i elastyczny ściągacz ze sznurkiem wewnątrz.

  • Męskie szorty chinosy o regularnym kroju, spodnie letnie, szorty męskie, krótkie spodenki do pracy, luźne bermudy, szorty cargo, męskie, wąskie, płaskie, wygodne, bermudy, męskie krótkie spodnie na lato, chinosy z kieszeniami do aktywności na świeżym powietrzu, spodnie do wędrówek z kieszeniami, krótkie spodnie, regularny krój, bermudy, męskie spodenki ze stretchem