SKU: B09VK639QM
Dostępność: W magazynie
86,13zł 150,24zł

Dostępne opcje

DEWU Buty kapcie damskie na co dzień nowe płótno męskie prezenty obuwie sportowe trampki miękkie wygodne - B09VK639QM

 • Miękka podeszwa – sandały z piankową podeszwą są miękkie i wygodne, dzięki czemu są wygodne i wygodne dopasowanie na wszystkich stopach. Wytrzymałe i elastyczne podeszwy tych damskich sandałów letnie sprawiają, że są tak samo wygodne jak buty sportowe.

 • Podeszwa z pamięcią kształtu – wysokość podeszwy sandałów dopasowuje się automatycznie do Twoich nawyków podczas noszenia, podczas chodzenia będą poruszać się ze stopą i absorbować duże uderzenia.

 • Zrównoważone japonki: Te sandały damskie umożliwiają bardziej stabilne chodzenie i stanie przez wiele godzin, z klapkami i kształtem klina dla lekkiej wagi i wygody, bez uczucia nacisku i braku równowagi.

 • Damskie sandały z zakrytymi palcami: Te sandały damskie to japonki, które są bardzo fajne, wygodne, stylowe i trwałe. Te sandały można zabrać ze sobą wszędzie, zapewniając świeży i stylowy klimat na lato.

 • Szerokie zastosowanie: Klapki to swobodne i zabawne podejście do mody. Miękkie podeszwy nadają się również do codziennego użytku, odpowiednie do uczęszczania do szkoły, jazdy samochodem, podróży, na imprezę, koncert i zakupy.

 • Opis:
  Sandały posiadają piankową podeszwę, która jest miękka i wygodna, a także przekształca się w wygodne dopasowanie dla wszystkich stóp. Wytrzymałe i elastyczne podeszwy tych damskich sandałów letnie sprawiają, że są tak samo wygodne jak buty sportowe.

  Cechy:
  1. Wysokość podeszwy sandałowej dopasowuje się automatycznie do Twoich przyzwyczajeń podczas noszenia.
  2. Konstrukcja typu Flip-flop i kształt klina, lekka i wygodna.
  3. Nadaje się do szkoły, jazdy samochodem, podróży, imprez, koncertu i zakupów.

  Specyfikacja:
  Nazwa produktu: Damskie japonki
  Kolor: czerwony, czarny, niebieski, szary, brązowy
  Rozmiar: 37, 38, 39, 40, 41, 42 (rozmiar jak na zdjęciu)
  Materiał wierzchni: PU
  Kształt palców: rybie usta
  Materiał podeszwy: Poliuretan
  Materiał wewnętrzny: PU

  Lista paczek:
  1 para damskich japonek.