SKU: B09NW4BT6M
Dostępność: W magazynie
332,09zł 385,76zł

Dostępne opcje

Damskie trampki na zewnątrz śniegowe Buty Moda Klamra Buty zimowe Ciepłe poślizg na botki skokowe antypoślizgowe w pełni futro wyłożone Color : Black Size : 6.5 - B09NW4BT6M

  • Elegancki i stylowy Naszym celem jest zaprojektowanie stylowego wyglądu i dodać trochę smaku do szafy. Ta platforma Cozy Bootie ma klasyczny retro. Okrągły projekt Toe może pokryć palce bez powodowania każdego bólu.

  • Nawet dystrybucja ciśnienia Nasze but na zewnątrz z trzema - projektowaniem pomocy technicznej zapewnia równomiernie rozłożone przez ciężar w całym palcach, łuku i kuli stóp przez cały czas.

  • Podstawowe buty jesieni / zima Kobiet średnie buty nad kostką, aby chronić kostkę na zimno. Klasyczna konstrukcja, która nie będzie czasu i podnieś swoją pracę / spojrzenie weekendowe.

  • WYSOKA JAKOŚĆ Damskie klasyczne buty w połowie korzysta z wysokiej jakości materiałów, które przytulają stopy, aby zapewnić lepszą komfort pięty i palec. Oddychające i trzymaj stopy suche, zapewniają doskonałą przyczepność, przyczepność i wsparcie, aby zapobiec poślizgowi.