SKU: B088DGHK85
Dostępność: W magazynie
371,83zł 432,92zł

Dostępne opcje

Columbia Męskie spodenki Outdoor Elements z 5 kieszeniami Outdoor Elements Five Pocket Short - B088DGHK85

  • Omni-Shield: Wypróbuj i pozbądź się brudu. Technologia Omni-Shield pomaga utrzymać czystość i suchość, ponieważ jest odporna na wchłanianie płynów. W przeciwieństwie do większości materiałów, które absorbują wilgoć, technologia Omni-Shield jest odporna na wilgoć i szybko schnie – dzięki czemu unika się plam i utrzymuje się w czystości.

  • Omni-Shade: bezpieczna i chroniona. Omni-Shade blokuje promienie UVA i UVB, aby zapobiec poparzeniom słonecznym i długotrwałym uszkodzeniom skóry. Ciasno tkana konstrukcja z przędzy absorbującej promieniowanie UV blokuje pełne spektrum szkodliwych promieni UV.

  • Pięć kieszeni: czyste wzornictwo, wszechstronne szorty ze wszystkimi ważnymi przyborami w pięciu kieszeniach; dwie kieszenie, dwie tylne kieszenie i jedna mała kieszeń z przodu.

  • Komfortowy stretch: wyprodukowane z wygodnej tkaniny mieszanej ze stretchem i poliestru, ta para szortów zapewnia łatwy komfort noszenia, szybkie schnięcie i komfort przez cały dzień.

  • Wytrzymałość: Miłość do szczegółów marki Columbias wyróżnia nasze ubrania na tle innych. Stosujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości, fachowe rzemiosło i trwałe szwy. Jest to trwała para szortów, które będą cieszyć się na nadchodzące pory roku.