SKU: B089K3F41W
Dostępność: W magazynie
90,77zł 130,18zł

Dostępne opcje

COFACE męskie zapamiętywanie pianka dom-kapcie pluszowe polarowe wyściełane buty domowe dla mężczyzn wsuwane męskie zimowe bawełniane kapcie antypoślizgowe otwarte plecy muły panowie sypialnia kapcie wewnątrz na zewnątrz chodaki rozmiar 6-13 - B089K3F41W

  • Męskie kapcie z pianki z pamięcią kształtu Coface pasują do większości powszechnie stosowanych rozmiarów w kolorze czarnym, szarym, niebieskim, khaki, są idealne na zimowe kapcie domowe dla mężczyzn. Możesz zamówić zwykłe kapcie domowe. Są to typowe obuwie zimowe, które początkowo sprawi, że poczujesz się nieco wąski, ale im dłużej je nosisz, tym przytulasz się poczujesz.

  • Przytulne męskie bawełniane kapcie z pianką zapamiętującą kształt – wkładka z pianki o wysokiej gęstości z łukiem supprt podpisze stopy niesamowitą miękkość i utrzyma twoje kroki wygodnie, jak stanie na poduszkach.

  • Męskie kapcie domowe z oddychającą cholewką na wszystkie pory roku: lekka dzianinowa cholewka są oddychające, miękkie i przyjazne dla skóry, utrzymują stopy suche przez cały dzień, niezależnie od tego, czy w skarpetkach czy na bosą stopę, zimę czy lato. Można prać w pralce, łatwe w pielęgnacji chodaki dla mężczyzn.

  • Wygodne kapcie do sypialni z podszewką polarową: podszewka polarowa bardzo dobrze dopasowuje się do stóp i zapewnia kojący komfort i ciepło, są doskonałe do noszenia bez skarpet w domu.

  • Antypoślizgowe otwarte tylne muły styl: konstrukcja z otwartym tyłem pozwala łatwo wsunąć i zdjąć męskie kapcie Coface, gruba, antypoślizgowa gumowa podeszwa 2,5 cm z dobrym uchwytem na stopę, chroni wewnątrz i na zewnątrz. Od domu na ulicę, możesz nosić kapcie męskie Coface wszędzie.