SKU: B07KYHBVR7
Dostępność: W magazynie
88,23zł 158,42zł

Dostępne opcje

AZDelivery Jumper Wire Cable 40 szt. każdy 20 cm F2F Female to Female kompatybilny z Arduino i Raspberry Pi Breadboard tym e-Book! - B07KYHBVR7

  • ✔️ Ten zestaw zawiera 40 kabli interkonektowych, każdy o długości 20 cm. Dzięki temu są one wystarczająco długie do każdego z Twoich projektów.

  • ✔️ Nasze kable połączeniowe mogą być używane z rozstawem 2,54 mm, dzięki czemu są kompatybilne z wszystkimi popularnymi głowicami wtykowymi. Oddzielają się bez wysiłku i trzymają się pewnie i mocno w swoim gnieździe, gdy są używane.

  • ✔️ W odróżnieniu od chińskich produktów konkurencyjnych, w naszych mostach zworkowych zastosowaliśmy specjalną mieszankę miedzi, która w przeciwieństwie do stosowanego zazwyczaj wewnątrz aluminium jest bardzo wytrzymała i charakteryzuje się doskonałą przewodnością. Dlatego nadaje się również do zastosowań przemysłowych / profesjonalnych, ponieważ nasza mieszanka miedzi charakteryzuje się wyjątkową trwałością.

  • ✔️ Ten produkt zawiera E-Book, który dostarcza przydatnych informacji, jak rozpocząć projekt, pomaga w szybkiej konfiguracji i oszczędza czas na proces konfiguracji. Zapewniamy szereg przykładów zastosowań, pełne instrukcje instalacji i biblioteki.