SKU: B09HTWK385
Dostępność: W magazynie
69,19zł 129,30zł

Dostępne opcje

ARRIGO BELLO Suwaki męskie skórzane wygodne lato regulowane sandały z otwartymi palcami plaża basen klapki na zewnątrz do wewnątrz kapcie rozmiar 37-11 UK C szary 43.5 EU - B09HTWK385

  • Materiał lateksowy: (Lateks ma doskonałą elastyczność, odporność na wysoką temperaturę i brak osobliwego zapachu, w pełni pasuje do łuku stopy i utrzymuje wygodne uczucie stopy)

  • Nasze suwaki są ergonomicznie zaprojektowane i lepiej nadają się do kształtu stóp. Ślizgacze można łatwo zakładać, zdjąć i przenosić.

  • Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży klapek i suwaków. Jesteśmy marką, która ceni doświadczenie klienta i ma wielu wiernych klientów.
    -Podbicia: Skóra PU jest bogata w kolor, lekka i miękka oraz ma wysoką wytrzymałość. -Podeszwa: Wykonany z wysokiej jakości materiału gumowego, odporny na zużycie, antypoślizgowy, wytrzymały, chroni stopy, wysoka elastyczność, bezpieczny i wygodny. - Materiał wewnętrzny: Miękki i odporny na zużycie zapewnia przyjemne uczucie na stopach. Odpowiednie otoczenie: Buty te nadają się do większości miejsc, takich jak prysznic, plaża, nad morze, spacery, basen, wakacje itp.