SKU: B093LH9237
Dostępność: W magazynie
88,82zł 158,99zł

Dostępne opcje

6 sztuk dużych spinek do włosów damskie spinki do włosów 11 cm spinki do włosów nieregularne antypoślizgowe klamry do włosów metalowe szpilki do włosów do grubych włosów - B093LH9237

  • 【Piękne opakowanie】W zestawie otrzymują Państwo 6 dużych spinek do włosów w 6 kolorach, rozmiar: ok. 11 cm długości x 5,5 cm wysokości, w pudełku prezentowym. Możesz dać go rodzinie i przyjaciołom, a będą się bardzo cieszyć tym prezentem. Bardzo dobrze nadaje się na imprezy, ceremonie, urodziny, bankiety, Walentynki, Boże Narodzenie, Nowy Rok, Dzień Matki.

  • 【Wysokiej jakości materiały】Nasze spinki do włosów są wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i żywicy. Lekki i trwały, nie łamie się. Specjalna kolorystyka klamry do włosów sprawia, że lepiej pasuje do Twojego stylu ubioru, daje wyjątkowe wzornictwo i świeci w tłumie.

  • 【Antypoślizgowe i mocne】Mocne pazury i założone zęby utrzymują włosy na miejscu, proste i eleganckie. Nie odpada łatwo, nie uszkadza włosów i pielęgnuje fryzurę.

  • 【Szerokie zastosowanie】 Te spinki do włosów nadają się do różnych rodzajów włosów, fryzury i na różne okazje, takie jak mycie twarzy, makijaż, gotowanie, praca itd. Jest on stosowany w szczególności do naprawy emisji lub stworzenia interesującego wyglądu i ochrony włosów przed uszkodzeniami spowodowanymi działaniem wody.

  • 【Uwaga】 1. W odniesieniu do kolorów: ze względu na światło, aparat, kąt widzenia, wyświetlacz i piksele podczas fotografowania rzeczywisty kolor produktu może się różnić od przedstawionego na zdjęciu. 2. Ze względu na różne metody testowe mogą pojawić się pewne błędy w rozmiarze. Proszę odnieść się do rzeczywistego rozmiaru.