SKU: B006AYHRFQ
Dostępność: W magazynie
92,55zł 136,82zł

Dostępne opcje

2022 Wiosenne Trampki 2022 Wiosenne Trampki Damskie | damskie buty do tenisa 2022 wiosenne trampki damskie na co dzień oddychające buty sportowe buty z siatki Hearthxy - B006AYHRFQ

  • ◣Wszechstronne buty: ponieważ nasze dwuwarstwowe wkładki z pianki z pamięcią kształtu do tenisówek dla kobiet mają prosty i stylowy wygląd, są uniwersalne i wygodne. To świetne buty sportowe, których nie da się odłożyć.

  • ◣Antypoślizgowe trampki: damskie trampki zapewniają stabilny chwyt na stopie i zapewniają przyczepność niezbędną do zachowania bezpieczeństwa. Damskie oddychające trampki na co dzień są antypoślizgowe. Trampki damskie są bardzo miękkie i odporne na uszkodzenia, solidne i trwałe.

  • ◣Trampki na rzepy: Technologia termoformowania pozwala na indywidualne dopasowanie. Siatkowa cholewka zapinana na rzepy jest zaprojektowana z siateczkową cholewką, która jest bardzo przewiewna i może skutecznie zapobiegać nieprzyjemnemu zapachowi stóp. Skutecznie pochłania wstrząsy i zmniejsza tarcie, poprawiając ogólny komfort stopy.

  • ◣Szeroki zakres zastosowań: Nasze damskie tenisówki są szeroko stosowane. Może być używany do długotrwałej pracy, spacerów, wypoczynku, ogrodnictwa, zakupów, podróży, jazdy, na świeżym powietrzu i sportu.

  • ◣Świetna obsługa: jeśli masz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami, a wkrótce je rozwiążemy. Naszym celem jest dostarczanie klientom wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi.